Categories
Rozrywka

Jak oglądać Destination Wedding

Jakie są szanse na to, że spotkasz w czasie wesela osobę równie pretensjonalną co ty? Według twórców filmu Destination Wedding szanse są, a do tego całkiem możliwe, że twoja druga połówka mieszka w tym samym mieście i spotkacie się nie w czasie samego wesela, ale już w kolejce na lotnisku.

Film, w którym główne (bardzo główne, biorąc pod uwagę, że wszyscy pozostali aktorzy to co najwyżej statyści) zagrali Keanu Reeves i Winona Ryder jest całkiem przyjemną komedia romantyczną, chociaż raczej poleciałbym oglądać go jednym okiem podczas mycia naczyń czy rozwiązywania krzyżówki. W zasadzie idealnie nadaje się chyba do prasowania.

Bohaterowie dużo mówią i używają trudnych słów, więc może w sumie warto słuchać uważnie, ale szczerze mówiąc – trudno wytrzymać seans w skupieniu.Film jest sympatyczny i ma mile zakończenie, a bohaterów – jeśli jesteście tak samo negatywnymi osobami jak ja i cenicie zgryźliwe komentarze – na pewno szybko polubicie. Dialogi są co prawda napisane tak, jakby scenarzysta był drugim największym fanem doktora House’a i jeszcze nie zakończył żałoby, ale da się to przełknąć. Jest błyskotliwie, są trudne słowa, ale po prostu nikt naprawdę tak nie mówi.Jednym słowem – polecam! (Czy to dziwne?)

Ps. Tym wpisem rozpocznę kategorie “na szybko”, czyli wpisy, przy których nie wymagam od siebie zbyt wiele. Krótko i na temat, po prostu moje dominujące wrażenie po obejrzeniu, przeczytaniu lub przeżyciu czegoś. Chyba lepiej pisać tak niż nie pisać wcale:)