Categories
Równowaga

O mnie

Cześć, jestem Michał i jestem autorem tego bloga. Chociaż po głowie od miesięcy chodzi mi zupełnie inny wpis, postanowiłem w końcu napisać notkę “o mnie”, tym bardziej że chciałbym nadać tej stronie troche bardziej osobisty charakter. Na stronie o mnie znajduje się najbardziej aktualna wersja tego wpisu, ale pomyślałem, że fajnie będzie zostawić oryginał do wglądu.

  1. Jako że nie bardzo potrafię pisać kompetentne artykuły, ten post będzie miał formę wypisać kilka rzeczy na swój temat.
  2. Bardzo lubię czytać książki, ale odkąd gdzieś na etapie liceum przestałem omijać opisy, lektura idzie mi raczej powoli i najczęściej wybieram inne formy rozrywki.
  3. Filmy też lubię oglądać, ale często nie mogę oprzeć się wrażeniu, że mógłbym lepiej wykorzystać czas.
  4. O dziwo gry komputerowe, o ile nie spędzam przy nich calutkiego dnia, to dla mnie rozrywka, z której czerpie mnóstwo przyjemności nie robiąc sobie przy tym wyrzutów. Chciałbym grać więcej i może kiedyś mi się to uda.
  5. Nie jestem zbyt wymagający jak chodzi o grafikę itp. w Wiedźminie 3 dotarłem do Novigradu grając na laptopie w 9 klatkach na sekundę, a potem kupiłem Xboxa za niecałe 700 złotych. Najlepszy zakup w życiu. Jeśli kiedyś przejdę wszystkie gry, które mnie obecnie interesują, na pewno kupię sobie konsolę kolejnej generacji.
  6. Bardzo lubię wszelakie technologiczne gadżety, ale szkoda mi pieniędzy. Obecnie chodzi mi po głowie iPad z klawiaturą, bo wtedy to już na pewno pisałbym regularnie bloga, i Pixel 3a. iPada nigdy nie kupię, a Pixela być może, bo mój telefon ma już jakieś 3 lata. Złośliwiec nie chce się popsuć, ale nie tracę nadziei.
  7. Wracając do filmów – Marvel czy DC? Zdecydowanie jedno i drugie. Z małymi wyjątkami filmy Marvela muszę obejrzeć parę razy zanim zaczną mi się podobać, a w DC najbardziej podobają mi się kostiumy bohaterów. Oglądam i myślę sobie, że też chciałbym się tak ubierać. Oczywiście chodzi o zwykle ubrania, nie stroje suberbohaterskie.
  8. Bardzo lubię fotografować, ale rzadko wychodzą mi dobre zdjęcia. Nie lubię zdjęć obrabiać ani przeglądać. Najbliżej mi do street photo, ale głupio tak pstrykać foty obcych ludzi. Raczej irytuje mnie fotografowanie zabytków. Czuje się dziwnie stojąc z grupka ludzi, którzy robią dokładnie to samo zdjęcie. Mam nadzieję, że jak przeczytam stosik książek o fotografii, który mi się zebrał, moje zdjęcia będą lepsze.
  9. Głęboko wierzę, że nic na świecie nie jest tak proste, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Życie jest skomplikowane i trzeba się z tym pogodzić.
  10. Mam lekki problem z tym, ze pubktoe jest tylko dziewięć, ale stracilem wenę i tak już musi zostac. Mam nadzieję, że po tych kilku punktach można coś powiedzieć o tym, jaką jestem osobą i jaki mam charakter.